دیدار نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار ،شورای اسلامی شهر میراباد،شهردار میرابادو مسئولین شورای اداری شهرستان با مردم شهر میرآباد


 
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از حضور مردم در این مراسم و برگزار کنندگان این دیدار به ارائه گزارشی در خصوص رفع مشکلات بخش وزینه و شهر میرآباد پرداختند. سپس فرماندار شهرستان در مورد مسائل مرزی و کارتهای مرزنشینان سخنانی بیان داشتند و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان ضمن جواب به سوالات تعدادی از شرکت کنندگان قول مساعدت و پیگری و رفع مشکلات مردم شریف میرآباد را دادند.
 
 
  پیرو دعوت قبلی بخشداری در روز چهارشنبه مورخه 1393.9.26 دیدار نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان با اهالی شهر میرآباد و روستاهای منطقه با حضور بخشدار وزینه، شورای اسلامی شهر میراباد،شهردار میراباد ، مسئولین ادارات شهرستان و شهر میرآباد ، امام جمعه و امامان جماعت ، معتمدین ، بازاریان و ... در مسجد چهاریارنبی شهر میرآباد برگزار گردید. در ابتدای مراسم امام جمعه شهر میرآباد ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی خدمت نماینده مجلس شورای اسلامی ، فرماندار و مسئولین ادارات شهرستان سردشت وشهر میرآباد و تمامی شرکت کنندگان در این دیدار ضمن بیان عملکرد دولت در منطقه و شهر میرآباد به مشکلات و کمبودهای میرآباد از جمله : گاز رسانی ، نبود نمایندگی بعضی از ادارات و بانکها ، مشکلات بهداشتی و درمانی ، جاده های مواصلاتی بین شهری و روستایی ، نبود اشتغال و بیکاری علیرغم استعداد و پتانسیل های مثبت در بخش و داشتن بیشترین مرز مشترک با کشور عراق و ... را بیان و خواستار پیگیری و رفع آنان شدند. در ادامه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از حضور مردم در این مراسم و برگزار کنندگان این دیدار به ارائه گزارشی در خصوص رفع مشکلات بخش وزینه و شهر میرآباد پرداختند. سپس فرماندار شهرستان در مورد مسائل مرزی و کارتهای مرزنشینان سخنانی بیان داشتند و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان ضمن جواب به سوالات تعدادی از شرکت کنندگان قول مساعدت و پیگری و رفع مشکلات مردم شریف میرآباد را دادند.

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید