تقدیر امام جمعه شین آباد از خدمات و فعالیت های نماینده سردشت و پیرانشهر


روز جمعه 14 آذر ماه 1393 در آستانه دومین سالگرد حادثه دلخراش آتش سوزی مدرسه دخترانه شین آباد، دکتر رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در جمع نمازگزاران شین آباد حضور یافت و به ارائه گزارشی از آخرین وضعیت دانش آموزان حادثه دیده به مردم این روستا پرداخت. 
 
 
 
 
 
 

به گزارش دفتر رسانه ای دکتر رسول خضری، نماینده مردم سردشت و پیرانشهر پیش از خطبه های نماز جمعه(14 آذر 1393)، در خصوص اقدامات انجام گرفته و  روند درمان دانش آموزان حادثه دیده، به ارائه گزارش پرداخت.

 
 

پس از سخنان دکتر رسول خضری، حاجی ماموستا ملا سلیمان روحانی امام جمعه مردم شین آباد ضمن یادآوری حادثه دلخراش آتش سوزی مدرسه انقلاب اسلامی شین آباد،  اقدامات انجام گرفته و پیگیریهای نماینده سردشت و پیرانشهر را در روند درمان قربانیان قابل قبول و مورد تقدیر قرار داد.

 

 

اما جمعه شین آباد در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه اقدامات و کارهای انجام گرفته ملموس و برجسته است، اظهار داشت: اقدامات صورت گرفته به ویژه در زمینه پیگیری روند درمان دانش آموزان شین آباد، تلاش برای ساخت مدرسه جدید، احداث بیمارستان جدید، تلاشها در زمینه ارتقای امکانات مرزی و پیگیری منطقه آزاد تجاری و احداث اتوبان پیرانشهر- نقده را قابل قبول است که موجبات رضایتمندی مردم منطقه را فراهم آورده و ایشان به نیابت از مردم از نماینده سردشت و پیرانشهر تشکر و تقدیر کرد.

 
 

همچنین بعد از اقامه نماز جمعه، خانواده های دانش آموزان حادثه دیده با نماینده سردشت و پیرانشهر دیدار کردند و ضمن تشکر از پیگیری های به عمل آمده، نقطه نظرات و مطالبات خود را با ایشان در میان گذاشتند.

 
 
 
 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید