نماینده مردم پیرانشهر وسردشت خبر داد: نظر مثبت معاون رئیس جمهوری برای مستمری مادام العمر دانش آموزان شین آبادی


 
نماینده مردم سردشت و پیرانشهر گفت: محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور در خصوص پرداخت مستمری مادام‌العمر دانش‌آموزان شین‌آبادی نظر مثبت دارد که پروتکلی هم در این خصوص نوشته شده است.
 
 
 "رسول خضری"عصر روز پنج شنبه(29آبان ماه) برقراری مستمری مادام‌العمر، پرداخت دیه کامل و پرداخت کمک هزینه برای خانواده دانش‌آموزان حادثه دیده شین آباد را سه مطالبه این خانواده ها از دولت اعلام کرد و تصریح کرد: با توجه به اینکه مصدومان حادثه آتش سوزی شین آباد دختر هستند و دیه آنها نصف می‌شود از همان ابتدا اصرار داشتیم که صندوق حمایتی دولت شامل این افراد هم بشود و محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور قول مساعد برای بررسی  این موضوع را داده اند.
وی  در خصوص برقراری مستمری مادام‌العمر برای دانش آموزان حادثه شین آباد نیز گفت:  پیشنهاد دادم که مستمری یک فردی که در تأمین اجتماعی مستمری دریافت می‌کند را مد نظر قرار دهند؛ حالا چقدر دولت می‌تواند و زیر بار می‌رود مشخص نیست.
وی افزود:  درباره مستمری هم محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور نظر مثبت دارد که پروتکلی هم نوشته شدو قول داد تا برای آنها ردیف بودجه سنواتی ببیند .
وی با اشاره به موضوع سوم مطالبات از دولت که دریافت کمک هزینه برای خانواده بچه‌های حادثه دیده است، اظهار داشت: خانواده این بچه‌ها کارگر هستند و وقتی به تهران می‌آیند یک یا دو هفته اینجا هستند و کمک هزینه زندگی آنها باید تأمین شود؛ دوازده دانش‌آموز مشکل دارند و باید مرتباً بیایند و تحت درمان باشند و بحث کمک هزینه خانواده‌ها برای آنها باید مد نظر باشد.
آذر ماه سال 91مدرسه ابتدایی شین آباد درپیرانشهر دچار آتش سوزی شد و 28 دانش‌آموز دچار حادثه شدند که 2 نفر فوت شد و 26 نفر هم مجروح شدند.

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید