معاون اول رئیس جمهور وارد ارومیه شد


 
قرار است جهت بررسی وضعیت منطقه و شناسایی ظرفیتهای موجود در منطقه و شهرستان پیرانشهر جهانگیری به همراه تعدادی از مسئولان کشوری و استانی از جمله وزراء کشاورزی، صنعت ، معدن و تجارت و نیرو به شهرستان پیرانشهر سفر کند.
 
 
 ارومیه- صبح امروز شنبه(24آبان ماه)"اسحاق جهانگیری" معاون اول رئیس جمهور وارد ارومیه شد و در فرودگاه این شهر مورد استقبال استاندار آذربایجان غربی و معاون های وی قرار گرفت.
 هدف از این سفر یک روزه افتتاح و بازدید از چند پروژه عمرانی و صنعتی در آذربایجان غربی اعلام شده است.
بهره برداری از کارخانه طلای زره شوران در شهرستان تکاب و افتتاح کارخانه صنعتی تولید کلر در ارومیه از برنامه های معاون رئیس جمهور در سفر به این استان است.
 بازدید هوایی از دریاچه ارومیه و شرکت در جلسات کارگروه ملی دریاچه ارومیه و شورای اداری استان از دیگر برنامه های جهانگیری در این سفر است.
همچنین قرار است جهت بررسی وضعیت منطقه و شناسایی ظرفیتهای موجود در منطقه و شهرستان پیرانشهر جهانگیری به همراه تعدادی از مسئولان کشوری و استانی از جمله وزراء کشاورزی، صنعت ، معدن و تجارت و نیرو به شهرستان پیرانشهر سفر کند.
از برنامه های سفر وی به پیرانشهر حضور در گلزار شهدای این شهرستان و بررسی وضعیت مرز تمرچین و رفع مشکلات آن اعلام شده است.
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید