خلاصه عملکرد و مکاتبات دکتر رسول خضری نماینده مردم شریف سردشت و پیرانشهر در سال دوم خدمت در مجلس شورای اسلامی /فایل pdf

 
 مجموعه «آیینه خدمت 2» چکیده و خلاصه ای از فعالیت ها و مکاتبات دکتر رسول خضری دبیر اول کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم شریف سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی در سال دوم خدمت(خرداد 1392 تا خرداد 1393) می باشد. گزارش حاضر در ادامه گزارش عملکرد یکساله نخست و بر حسب وظیفه پاسخگویی و با هدف آگاهی و اطلاع مردم شریف و فرهیخته حوزه انتخابیه تقدیم شما عزیزان می گردد.
 
 
به گزارش دفتر رسانه ای دکتر رسول خضری، مجموعه «آیینه خدمت 2» در ادامه گزارش یکساله نخست تهیه شده و دربردارنده چکیده و خلاصه ای از اقدامات، عملکرد و فعالیت های نماینده سردشت و پیرانشهر با تمرکز بر مکاتبات انجام گرفته در سال دوم حضور در مجلس شورای اسلامی(خرداد 92 تا خرداد 93) می باشد. این مجموعه با تلاش دفاتر ارتباط مردمی در تهران و شهرستان ها و با هدف پاسخگویی و آگاهی شهروندان گرانقدر حوزه انتخابیه از بخشی از اقدامات و عملکرد نماینده خود در خانه ملت فراهم آمده است. 
از خوانندگان و همشهریان فرهیخته تقاضامندیم که نقطه نظرات، دیدگاهها، پیشنهادات و انتقادات خود را به دفاتر نمایندگی در تهران و شهرستان ها و یا از طریق وب سایت شخصی به آدرس www.drkhezri.ir جهت پیشرفت و توسعه دیارمان ارسال فرمایید. 
 
لطفا جهت داونلود و دریافت گزارش عملکرد سال دوم(آیینه خدمت 2) اینجا کلیک فرمایید.
همچنین جهت دریافت گزارش عملکرد یکساله نخست(آییته خدمت 1) که سال گذشته منتشر شده اینجا کلیک نمایید. 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید