پیام تبریک دکتر رسول خضری به مناسبت انتخاب سیامند رحمان به عنوان ورزشکار برتر پارالمپیک جهان


 

به گزارش دفتر رسانه ای دکتر رسول خضری، دبیر اول کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، با صدور پیامی  انتخاب جهان پهلوان سیامند رحمان را به عنوان ورزشکار برتر پاراالمپیک جهان به جهان پهلوان و خانواده محترم ایشان ، ملت شریف و سرافراز ایران، مردم آزاده آذربایجان غربی، ورزشکاران و ورزش دوستان و جامعه معلولین کشور، تبریک گفت. متن پیام ایشان به شرح زیر است:

 
 
 

«بسمه تعالی»

قهرمان طلایی و جهان پهلوان

جناب آقای سیامند رحمان

با سلام

در ادامه موفقیت ها و درخشش در میادین جهانی و فتح سکوهای افتخار، حال انتخاب شایسته جنابعالی به عنوان برترین ورزشکار پاراالمپیک  با کسب 60 درصد آراء  برگ زرین دیگری بر کارنامه شما و و افتخارات کشور افزود و کسب این عنوان غرورانگیز بار دیگر موجب سربلندی، افتخار، خوشحالی، شادی و شعف ملت شریف ایران و مردم استان آذربایجان غربی شد.

اینجانب این موفقیت و عنوان برازنده را خدمت جنابعالی و خانواده گرانقدر، ملت شریف و سرافراز  ایران و مردم آزاده آذربایجان غربی، تمامی ورزشکاران و ورزش دوستان و علی الخصوص جامعه معلولین کشور تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامتی و سرافرازی و موفقیت های هر چه بیشتر شما را در میادین ورزشی و عرصه زندگی از درگاه خداوند متعال خواستارم. همچنین از تمامی شرکت کنندگان در نظرسنجی قدردانی می کنم.

دکتر رسول خضری

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر

در

خانه ملت

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید