نماینده پیرانشهر در گفتگو با کردپرس:فردا فرماندارجدید پیرانشهرمعرفی میشود


 
رسول خضری نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام این خبر، گفت: با توجه به پیگیرهای مکرر در خصوص تغییر مدیریت فرمانداری شهرستان پیرانشهر و موقعیت استراتژیک این شهرستان با صدور حکمی از سوی استاندار استان فرماندار جدید پیرانشهر فردا راس ساعت 10 صبح با تشکیل جلسه شورای اداری شهرستان و با حضور استاندار استان انجام خواهد شد.
 
 
وی در ادامه اظهار داشت: در این مراسم "اردوان نوسودی" بعنوان فرماندار جدید پیرانشهر معرفی و "اروج مجاهدی" فرماندار کنونی پیرانشهر تودیع خواهد شد.
 این نماینده مجلس افزود: شهرستان پیرانشهر از موقعیت حساس و استراتژیکی برخوردار است که لازم بود فردی بعنوان فرماندار معرفی شود که سابقه درخشانی در عرصه مدیریت کلان وزارت کشور داشته باشد که خوشبختانه این مهم با معرفی آقای "نوسودی" انجام خواهد شد.
خضری با اشاره به سوابق مدیریتی "اردوان نوسودی" گفت: امیدواریم که آقای نوسودی، با سابقه 28 سال تجربه کاری در پستهای مختلف مدیریتی از جمله معاون عمرانی استاندار استان کردستان، 4 سال سابقه شهردار سنندج، مشاوره ویژه در دیوان محاسبات کشور، رئیس کل نخیلات کشور و خدمت در وزارت کشاورزی بتواند جایگاه فعلی شهرستان پیرانشهر را در رشد و توسعه اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی ارتقا دهد.
 صبح امروز یکشنبه 27 مهر ماه مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیرانشهر بدون حضور نماینده مجلس، امام جمعه و فرماندار پیرانشهر برگزار و در این جلسه دکتر امیر بهزاد تودیع و دکتر "رحیمی وزنه" که سابقه خدمت در شبکه بهداشت و درمان سردشت را در کارنامه خود دارد، بعنوان مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر معرفی شد.   
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید