خضری در تذکر شفاهی: آموزش و پرورش دیه کامل دانش آموزان حادثه دیده شین آباد را پرداخت کند /وزیر کشور فرمانداری شهرستان سردشت و پیرانشهر را تغییر دهد؛


 
نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی از وزیر آموزش و پرورش درخواست کرد تا به وضعیت دانش آموزان شین آبادی در پرداخت دیه کامل به آنها رسیدگی کند.
 
 
 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رسول خضری در نشست علنی امروز (یکشنبه 30 شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، در تذکری به وزیر آموزش و پرورش، افزود: با توجه به حادثه دلخراش شین آباد، امید است تا سال های آتی شاهد چنین حوادثی نباشیم و به زودی در مورد مستمری مادام العمر، دیه کامل و پرداخت هزینه های خانواده های دانش آموزان اقدامات لازم صورت گیرد.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: همچنین از رئیس جمهور درخواست دارم تا هر چه سریعتر گزینه وزارت علوم را به مجلس معرفی کند.

وی یادآور شد: از وزیر کشوردرخواست دارم تا فرمانداری شهرستان سردشت و پیرانشهر را تغییر دهد؛ اکنون سال دوم دولت یازدهم آغاز شده است اما همچنان فرماندار این شهرستان ها تغییر نکرده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: همچنین از وزیر کشوردرخواست دارم تا توسعه سطح بهره وری بازارچه های مرزی پیرانشهر و سردشت در دستور کار وزارت کشور قرار گیرد.

وی در تذکری به وزارت راه و شهرسازی،‌ تأکید کرد: متأسفانه وضعیت آسفالت روستایی به شدت مورد اعتراض است و شاهد کم کاری هستیم.

وی خطاب به وزیر نیرو یادآور شد: بحث کانال کشی و زه‌کشی شهرستان سردشت و پیرانشهر نیز امری ضروری است که باید مورد تأکید واقع شود.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس نهم، تصریح کرد: امروز تعاونی آب بران دارای مشکل است که باید وزیر جهاد کشاورزی این مهم را رفع کند همچنین از وزیر نفت نیز درخواست دارم تا گازرسانی به مناطق محروم را مدنظر قرار دهد./

پایان پیام

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید