حضور دکتر رسول خضری در جمع نمازگزاران سردشت


 

دکتر رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، روز جمعه 14 شهریور 1393 در جمع نمازگران حضور یافت و در سخنرانی خود ضمن گرامیداشت هفته دولت و هفته تعاون و اقدامات انجام شده در این هفته از مردم سردشت برای راه اندازی کمپ های جمع آوری کمک برای آوارگان عراقی و مردم مظلوم شنگال تقدیر و تشکر کرد.

 
 
 

به گزارش دفتر رسانه ای دکتر رسول خضری، نماینده سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی در سخنرانی خود در جمع نمازگزاران شهرستان سردشت ضمن گرامیداشت هفته دولت به اقدامات انجام شده از افتتاح پروژه توسعه اورژانس بیمارستان سردشت با جناب آقای رادفر معاون سیاسی- امنیتی استانداری، افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری، افتتاح خیابان ورگیل در روستای نلاس، افتتاح و کلنگ زنی پروژه های شهر ربط و از جمله مخزن 1000 متر مکعبی جدید الاحداث تامین آب شهر ربط و احداث شهرک صنفی اشاره کرد و اظهار امیدواری کرد که کارهای عمرانی و امر توسعه در آینده با پیگیریهای بیشتر ادامه یابد.

خضری همچنین به این موضوع اشاره کرد که با توجه به حجم مشکلات سردشت و در راستای خدمت هر چه بیشتر و مناسب تر به مردم سردشت موضوع تفکیک حوزه های سردشت و پیرانشهر و انتخاب نماینده مستقل برای سردشت را برای اولین بار در مجلس شورای اسلامی مطرح کرده و از نیمه از آبان ماه سال 1392 پیگیر این موضوع بوده و نامه نگاریهایی با مسئولین داشته و جلساتی نیز برگزار شده است. خضری یادآور شد بعد از این اقدامات و در اواخر مرداد ماه 1393 در حمایت از این طرح امضاهایی از سوی شهروندان سردشت جمع آوری و دریافت شده است. خضری با بیان اینکه حمایت شهروندان از این طرح می تواند راه گشا باشد این نکته را نیز یادآوری کرد که  از لحاظ فرایند قانونی بعید به نظر می رسد که در دوره آینده این تفکیک انجام گیرد. با این وجود تعهد خود را نسبت به پیگیری این موضوع اعلام داشت.

خضری در ادامه سخنان خود در جمع نمازگزاران سردشت ضمن تشکر از اقدامات وزارت بهداشت و درمان و بنیاد شهید و ایثارگران به اعزام تیم 42 نفره متشکل از پزشکان، متخصصان و کارشناسان برای معاینه مصدومین و جانبازان شیمیایی سردشت در ادامه تلاش ها و پیگیری های انجام گرفته در این زمینه اشاره کرد.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر با تکید بر حضور پزشکان و متخصصین ریه، چشم، قلب، پوست، گوش و حلق و بینی، از سوی وزارت بهداشت و درمان، بنیاد شهید و ایثارگران، متخصصان بیمارستان های فوق تخصصی بقیه الله، بیمارستان ساسان، بیمارستان شهید مصطفی خمینی و دانشگاه علوم پزشکی شاهد  این تلاش را اقدامی مناسب و در راستای رسیدگی به مشکلات و آلام جانبازان و مصدومین و تهیه یک پرتکل جامع درمانی دانست و بر استمرار این روند تاکید کرد.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به مساله احراز مصدومیت که همواره یکی از مشکلات جانبازان و مصدومین و مردم سردشت بوده است تاکید کرد که عزیزانی که مدعی مصدومیت ناشی از شیمیایی هستند تا روز 20 شهریور ماه جهت درخواست انجام معاینات توسط کمیسیونهای پزشکی به مرکز بنیاد شهید شهرستان سردشت مراجعه کنند. این معاینات با حضور پزشکان متخصص در سردشت در اواخر مهر یا اوایل آبان ماه انجام خواهد گرفت.

خضری همچنین هفته تعاون را به خدمت دست اندرکاران تعاون، کار و رفاه اجتماعی تبریک گفت و در خاتمه از حس نوع دوستی و تلاشهای مردم سردشت در راه اندازی کمپ های جمع آوری کمک به آوارگان عراقی و مردم مظلوم شنگال تشکر و قدردانی کرد و از تحویل این کمک ها به مقامات اقلیم کردستان با حضور هیئتی مستقل در دوشنبه هفته جاری خبر داد.

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید