افتتاح و کلنگ زنی 5 پروژه در شهرستان پیرانشهر


 

  در دومین روز هفته دولت  با حضور نماینده پیرانشهر و سردشت و رادفر معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی 5 پروژه در شهرستان پیرانشهر مورد بهره برداری و یا کلنگ زنی قرار گرفتند.

 
 

این طرح‌ها شامل پروژه گازرسانی به چهار روستای پسوه، سرین چاوه، هبلس و توبزآباد بود.

برای بهره‌برداری پروژه گازرسانی به این روستاها 15 میلیارد ریال هزینه شده که با بهره‌برداری از این پروژه‌ها 885 خانوار از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.

دومین پروژه، افتتاح 10 کیلومتر آسفالت خیابان‌های پیرانشهر بود که برای اجرای پروژه آسفالت این خیابان‌ها 36 هزار تن آسفالت با اعتبار 70 میلیارد ریال هزینه شده بود.

سومین طرح نیز مربوط به پروژه گازرسانی حفرات خالی شهر پیرانشهر و روستاهای گازدار تابعه بود که این طرح نیز کلنگ‌زنی شد.

کلنگ‌زنی فرهنگسرای شهرداری پیرانشهر نیز چهارمین طرحی بود که به دست مسئولان کلنگ‌زنی شد.

این فرهنگسرا در زمینی به مساحت 4 هزار و 100 متر مربع در دو طبقه احداث خواهد شد و برای بهره‌برداری از آن 50 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.

پنجمین پروژه، پروژه آبرسانی از روستای سوغانلو به پیرانشهر بود که به بهره‌برداری رسید.

برای بهره‌برداری از این پروژه 50 میلیارد ریال هزینه شده است.

کلنگ‌زنی پروژه پل دانش خیابان ساحلی پیرانشهر نیز آخرین پروژه بود که برای این منظور 5 میلیارد ریال هزینه خواهد شد.

- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930603001663#sthash.sNeq9VHp.dpuf
به گزارش خبرگزاری فارس از پیرانشهر در دومین روز از هفته دولت پروژه‌های مختلفی در پیرانشهر با حضور مسئولان استانی و شهری پیرانشهر به بهره‌برداری رسید.
این طرح‌ها شامل پروژه گازرسانی چهار روستای پسوه، سرین چاوه، هبلس و توبزآباد بود. برای بهره‌برداری  پروژه گازرسانی به این روستاها 15 میلیارد ریال هزینه شده که با بهره‌برداری از این پروژه‌ها  885 خانوار از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.
دومین پروژه افتتاح 10 کیلومتر آسفالت خیابان‌های پیرانشهر بود که برای اجرای پروژه آسفالت این خیابان‌ها 36 هزار تن آسفالت با اعتبار 70 میلیارد ریال هزینه شده بود. سومین طرح نیز مربوط به پروژه گازرسانی حفرات خالی شهر پیرانشهر و روستاهای گازدار تابعه بود که این طرح نیز کلنگ زنی شد.
کلنگ زنی فرهنگسرای شهرداری پیرانشهر نیز چهارمین طرحی بود که به دست مسئولان کلنگ‌زنی شد. این فرهنگسرا در زمینی به مساحت 4 هزار و 100 متر مربع در دو طبقه احداث خواهد شد و برای بهره‌برداری از آن 50 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.
پنجمین پروژه، پروژه آبرسانی از روستای سوغانلو به پیرانشهر  بود که به بهره‌برداری رسید. برای بهره‌برداری از این پروژه 50 میلیارد ریال هزینه شده است. کلنگ‌زنی پروژه پل دانش خیابان ساحلی پیرانشهر نیز آخرین پروژه بود که برای این منظور 5 میلیارد ریال هزینه خواهد شد. 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید