یکشنبه هفته آینده انجام می شود:بررسی درخواست دانش آموزان شین آبادی در مجلس


 
عضو هيات رئيسه كميسيون بهداشت و درمان مجلس از بررسي وضعيت دانش‌آموزان شين‌آبادي در روز يكشنبه هفته آينده خبر داد و گفت: در اين راستا كميته‌اي با حضور نمايندگاني از رياست جمهوري برگزار خواهد شد تا درخواست‌هاي اين دانش‌آموزان بررسي شود.
 
 

رسول خضري در گفت وگو با خبرنگار اجتماعي خبرگزاري خانه ملت،‌ با يادآوري جلسه امروز يكشنبه (26 مرداد) رسيدگي به وضعيت دانش‌آموزان شين‌آبادي در نهاد رياست جمهوري، افزود: در اين جلسه نمايندگاني از آموزش و پرورش، وزارت كار و تعدادي از اولياي دانش‌آموزان حضور داشتند و محورهاي مورد درخواست دانش‌آموزان بررسي شد.

نماينده مردم سردشت و پيرانشهر در مجلس شوراي اسلامي درباره محور مورد بحث در جلسه امروز،‌ ادامه داد: تامين كمك معيشت اين افراد، مستمري دانش‌آموزان از جمله موضوعات مورد طرح در جلسه امروز بود همچنين پرداخت ديه به اين دانش‌آموزان نيز مورد تقاضاي خانواده بود.

وي تاكيد كرد: بر اساس قانون ديه زن نصف ديه مرد است و اين ديه به خانواده‌ها پرداخت شده و لذا از دولت درخواست شد تا مابه‌التفاوت اين ديه را پرداخت كند.

اين نماينده مردم در مجلس نهم، تصريح كرد: همچنين درمان درست اين دانش‌آموزان و آموزش آنها از ديگر مواردي بود كه مورد بحث واقع شد علاوه بر آن كمك هزينه اين افراد نيز از موضوعاتي است كه بايد در بودجه سنواتي ديده شود لذا قرار شد يكشنبه هفته آينده كميته‌اي با حضور نمايندگاني از رياست جمهوري برگزار شود تا هرچه سريع‌تر درخواست‌هاي اين افراد مورد توجه قرار گيرد./

 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید